Reklama
aneb jak ještě jinak pomoci
Býšťské varhany
Petr Borský
22.05.2018 13:23:17

Jednou z možností, jak financovat chod webových stránek, který také není úplně zadarmo, je reklama. Jenže právě reklama je něco, co často působí rušivě a na těchto stránkách by se asi nijak hezky nevyjímala. Proto byla veškerá reklama vytěsněna na tuto speciální stránku. Nevyzýváme nikoho k bezhlavému klikání na reklamy, ale pokud zde na některém reklamním pruhu najdete něco, co Vás zaujalo, kliknutím na něj podpoříte provoz těchto stránek - i když obvykle jen několika korunami. Případný přebytek, v nějž moc nedoufáme, bude přidán do sbírky na opravu varhan.

Pro úplnost je vhodné poznamenat, že obsah reklam nemůžeme nikterak ovlivnit (kromě zákazu některých témat). Jedná se o reklamy programu AdSense společnosti Google, která za obsahem reklam stojí.

Další možností, jak lze také pomoci, je šíření povědomí o těchto stránkách. Věříme, že je dost lidí, kteří by byli ochotni přispět třeba i drobným darem, ale jen málokdo se o této sbírce doví. Proto budeme za předání odkazu na tyto stránky dalším lidem velmi vděční. Jinými slovy: dělejte, prosím, těmto stránkám mezi svými známými reklamu. Děkujeme!

***

***

Zobrazit k tisku - vše
Zobrazit k tisku - pouze obsah bez nadpisu
Vložit komentář k článku
Sancta Caecilia,

ora pro nobis!

Sancte Georgi,

ora pro nobis!

Veřejná sbírka
Číslo účtu
Sdílení